Domů / Svatební

Manžetové knoflíčky velký fialový krystal


Žádné hodnocení. Kód: 0581
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky velký fialový krystal

Pro vechny milovníky výrazných a bohatých doplňků máme tip na tyto Manžetové knoflíčky velký fialový krystal, které zajmou na první pohled svým velice specifickým provedením, které přiláká pozornost v každé situaci. Jedná se o velice elegantní doplněk, který pozvedne úroveň společenského oděvu o level výše, zdůrazní důležitost osobnosti a příjemně osvěží oděv díky svému barevnému provedení. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je fialový krystal, který je zasazen do stříbrného středu s lehce zdobeným okolím stejné barvy. Jedná se o vhodný doplněk na svatby a podobné společenské akce formálnějšího charakteru, na pracovní schůzky nebo obchodní jednání. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi výrazné motivy a krystalové zdobení? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0581
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje fialová
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.