Domů / Ocelové

Manžetové knoflíčky Via Empora


Žádné hodnocení. Kód: 0895
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Via Empora

Minimalismus je v dnešní době velice rozšířený styl i způsob myšlení, a my se jím inspirovali právě při výrobě našich Manžetových knoflíčků Via Emporia. Ty jsou decentním, velice jednoduchým ale přesto výrazným a elegantním doplňkem vhodný pro všechny, kteří neholdují přezdobeným doplňkům a preferují jednoduchost. Tyto zaujmou také díky svému nadčasovému a modernímu designu, což z nich dělá doplněk do každé společnosti a díky kterému příjemně osvěžíte svůj společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě s černými detaily. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0895
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku obdélník
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch mat
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.