Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Volkswagen


Žádné hodnocení. Kód: 0296
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Volkswagen

Máte zálibu v automobilech? Jezdíte rádi, nebo jste snad majitelé vozů značky Volkswagen? A%t už se najdete v jakékoliv katerogii nebo jen hledáte dárek pro někoho, kdo do některé z nich spadá, máme pro Vás doporučení, kterým jsou tyto Manžetové knoflíčky Volkswagen. Jedná se o nápaditý, elegantní doplněk, který prozáří Váš společenské oděv a přitáhnou pozitivní pozornost. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a jejich hlavním motivem je kulaté logo zmíněné automobilky, vyvedené v kombinaci modré a stříbrné barvy. Manžetové knoflíčky doporučujeme nosit k manžetovým košilím tmavších barev a jedná se o vkusný doplněk na společensky méně formální akce, události či večírky.

Máte rádi náměty s tématikou aut? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčku není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0296
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.