Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky zavináč zlatý


Žádné hodnocení. Kód: 0883
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky zavináč zlatý

Pokud byste rádi zaujali vkusným, elegantním doplňkem, pak pro Vás máme ideální tip na tyto Manžetové knoflíčky zavináč zlatý, při jejichž výrobě jsme se inspirovali jedním z nejznámějších symbolů online počítačového světa, kterým je zavináč. Jedná se o velice vkusný a elegantní společenský doplněk, se kterým spolehlivě zaujmete v každé společnosti, díky autentickému a velice specifickému motivu v kombinaci s neotřelým barevným zpracováním. Tyto manžetové knoflíčky vnesou do každého společenského oděvu ležérní eleganci a decentně jej osvěží. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0883
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.