Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky želva


Žádné hodnocení. Kód: 0608
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky želva

Máte rádi odlehčené, decentní doplňky, se kterými spolehlivě oživíte svůj společenský oděv? A dále, máte rádi želvy? Pokud jste si odpověděli ano na obě dvě otázky, pak Vás jistě zaujmou naše Manžetové knoflíčky želva, při kterých jsme se inspirovali zmíněným zvířetem. Želva samotná může mít mnoho významů, ve kterých si každý musí najít ten svůj. Každopádně tento doplněk zaujme nejen svým motivem, který je velice autentický, ale také zpracováním, Jsou vyvedeny ve zlaté barvě a samotné želva je dozdobena v oblasti krunýře zelenou barvou. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0608
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zelená
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.