Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky zlaté čtverečky


Žádné hodnocení. Kód: 0448
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky zlaté čtverečky

V jednoduchosti je krása, a toto rčení nikdy neplatilo víc, než v souvistlosti s našimi Manžetovými knoflíčky zlaté čtverečky, které jsme navrhli pro všechny, kteří mají rádi minimalismus. Právě v duchu tohoto stylu jsme přistoupili k samotnému zpracování. Jsou vyvedeny v jednotné zlaté barvě v těle čtvercové barvy a to je samotným hlavním motivem. Hladká zlatá plocha, která prozáří každý společenský oděv a vnese do něj luxus a noblesu. Žádná přehnaná zdobení. Navíc, hladká plocha lze využít ke gravírování iniciálů, například. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0448
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ano
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.