Domů / Podmínky vrácení peněz

Podmínky vrácení peněz

V případě, že jste se rozhodli odstoupit od Kupní smlouvy, postupujte, prosíme, takto:

1. krok: Pošlete nám emailovou zprávu na adresu info@manzetove-knoflicky.eu.

Do textu zprávy uveďte tento text: „V souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku tímto odstupuji od smlouvy ze  dne DD.MM.RRRR č. (číslo faktury) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží a nákladů na dodání zboží z internetového obchodu na účet …. uveďte prosíme číslo účtu).“ Přidejte také Vaše jméno a příjmení, číslo účtu (pro vrácení peněz) a aktuální datum.

 2. krok: Po té zboží zašlete na níže uvedenou adresu. Výrobek by měl být, pokud možno, v původním obalu a s veškerým příslušenstvím. Nejlépe pak bez jakýchkoliv známek použití.

Lukáš Židek, Náměstí svobody 18, 602 00 Brno,Česká republika

Do balíčku přidejte také průvodní dopis (ten může být shodný s textem o odstoupení od Kupní smlouvy zaslaný emailem na adresu info@manzetove-knoflicky.eu) a kopii faktury. Doporučujeme Vám zásilku pojistit proti případnému poškození či ztrátě při přepravě. Neposílejte prosím balík na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.

 3. krok: Částku za vrácené zboží i dopravné (pokud vracíte celou objednávku) Vám proplatíme na účet, který jste uvedli v průvodním textu. Zpravidla tak uděláme do 10 dní od doručení vráceného zboží, nejpozději však v zákonné lhůtě.