Domů / Sportovní

Manžetová knoflíčky FIFA World Cup fotbal gold


Žádné hodnocení. Kód: 0723
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetová knoflíčky FIFA World Cup fotbal gold

FIFA World Cup je patrně jeden z nejvýznamějších a nejslavnějších sportovních utkání na celém světě. Jedná se o fotbalový turnaj, kterého se účastní ty nejlepší týmy světa a jehož hlaní cenou je trofej v podobě poháru. My se inspirovali při výrobě těchto Manžetových knoflíčků FIFA World Cup fotbal gold, a vytvořili tak elegantní a vkusný doplněk nejen pro všechny příznivce fotbalu a míčových sportů. Jedná se o vkusný doplněk, který osěží a prozáří každý společenský oděv a díky své originální barevné kombinaci zaujme v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve zlaté barvě a hlavním motivem je zmíněný fotbalový pohár. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi fotbal a takto inspirované doplňky? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0723
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Stojí za pozornost
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.