Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky AC Milán


Žádné hodnocení. Kód: 0625
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky AC Milán

Patrně každý, kdo někdy viděl fotbal, nebo se alespoň okrajově zajímal o tento sport by zvládl vyjmenovat nejslavnější fotbalové kluby na světě. Jedném z nich je nepochybně italský klub AC Milan, který hraje nejvyšší ligu a patří ve špičky ve fotbalovém světě. Právě tímto klubem jsou inspirovány naše Manžetové knoflíčky AC Milán. Jedná se o velice elegantní a specifický doplněk, který příjemně prozáří a osvěží společenský oděv a decentním způsobem prozradí něco málo o osobnosti jejich nositele. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a logo klubu je na hlavním motivu vyvedeno kombinací červené a stříbrné barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy, večírky a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi sportovní motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0625
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.