Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky Big Ben


Žádné hodnocení. Kód: 0922
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Big Ben

Big Ben je jednou z největších a nejznámějších ikon Londýna, hlavního města Velké Británie, velice oblíbeného turisty a vídáme jej snad na všech prospektech či materiálech o Londýně. My jsme se jím inspirovali při výrobě našich Manžetových knoflíčků Big Ben, jejichž hlavním motivem je právě tento architektonický skvost. Pokud jste milovníci Anglie, nebo jen hledáte vkusný a originální módní doplněk, jedná se o ideální volbu právě pro Vás. S těmito manžetovými knoflíčky rozhodně vyniknete a to díky specifickému motivu a neotřelou barevnou kombinací, která je černo zlatá. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0922
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.