Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky Boston red sox


Žádné hodnocení. Kód: 0990
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Boston red sox

Baseball patří v dnešní době mezi velice oblíbené a populární sporty, který se ze své domoviny, kterou jsou Spojené státy americké, pomalu přesouvá také do Evropy. My jsme se inspirovali jendím z úspěšných amerických týmů, kterým jsou Boston Red Sox a vytvořili jsme skvělý módní doplněk vhodný pro všechny fanoušky či aktivní hráče baseballu. Naše Manžetové knoflíčky Boston red sox jsou velice elegantním a stylovým doplňkem, kterým zazáříte v každé společnosti a decentním způsobem sdělíte okolí něco o svých zálibách a volnočasových aktivitách. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0990
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.