Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky edice Ferrari


Žádné hodnocení. Kód: 0703
Dostupnost: SKLADEM
899,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky edice Ferrari

Patrně všichni známe světoznámou automobilku Ferrari. Právě touto dílnou, která vyrábí jedny z nejrychlejších a nejkrásnějších aut, jsme se inspirovali při navrhování těchto Manžetových knoflíčků edice Ferrari, které jsou vhodné pro všechny nadšence nejen této automobilky, ale i dalších rychlých aut, ideální pro ty, kteří snad nějaký kousek z jejich dílny vlastní, či jako dárek pro blízkou osobu. Jedná se o stylové a vkusný doplněk, který decentně osvěží a odlehčí společenský oděv a vnese do něj ležérní eleganci. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je logo Ferrari. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně inspirované doplňky? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0703
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje vícebarevné
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.