Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky elektrická kytara černá


Žádné hodnocení. Kód: 0933
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky elektrická kytara černá

Kytara není pravděpodobně nikomu cizí nástroj. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších hudebních hástrojů, které známe a hraje na něj spousta lidí. Pokud patříte mezi jednoho z nich, nebo jen rádi posloucháte kytarovou hudbu, máme pro Vás tip na ideální doplněk, kterým jsou naše Manžetové knoflíčky elektrická kytara černá, při jejichž výrobě jsme se innspirovali tímto ikonickým nástrojem. Jedná se o elegantní doplněk, se kterým zazáříte v každé situaci a decentním způsobem sdělíte společnosti něco málo o sobě a o svých zálibách. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0933
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje černá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.