Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky Elektrická kytara torzo


Žádné hodnocení. Kód: 0659
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Elektrická kytara torzo

Pro všechny hudební nadšence a milovníky hudby máme super tip na naše Manžetové knoflíčky Elektrická kytara torzo, které jsme vybinuli podle vzoru jednoho z nejslavnějších a nejikoničtějších nástrojů, kterým je bezpochyby kytara. Jedná se o velice elegantní a stylový doplněk, který příjemně osvěží a ozvláštní každý společenský oděv a vnese do něj lehkost a ležérnost, navíc decentním způsobem sdělí okolí něco málo o jejich nositeli. Kombinace bílé a černé barvy na stříbrném těle navíc zajistí, že se hodí ke každému společenskému oděvu. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0659
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.