Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky jazzové trubky


Žádné hodnocení. Kód: 0319
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky jazzové trubky

Pro všechny milovníky hudby a hudebních nástrojů máme doplněk inspirovaný dalším krásným hudebním nástrojem, kterým je trubka.  Manžetové knoflíčky jazzové trubky jistě potěší také interprety samotného nástroje či někoho, komu je věnujete jako dárek. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a kromě samotného ústředního motivu zaujmou také svým precizním, detailním zpracováním. Trubka, která je hlavním motivem, je zpracována do nejemnějších detailů. Jedná se tedy o doplněk, který prozáří Váš společenský oděv a nikdo Vás ve společnosti nepřehlédne. Vhodné na společenské události méně formálního charakteru, plesy či večírky a doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi neobvyklé, originální motivy a hudební náměty? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčku není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0319
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.