Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Ferrari čtvereček


Žádné hodnocení. Kód: 0845
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Ferrari čtvereček

Patrně mezi námi není nikdo, kdo by někdy neslyšel o značce aut Ferrari. Jedná se patrně o jednu z nejznámějších automobilek na světě, která se pyšní výrobou těch nejkrásnějších a nejrychlejších aut. My se automobilkou inspirovali a vytvořili Manžetové knoflíčky Ferrari čtvereček, které vycházejí z motivů automobilky Ferrari a které jsou velice stylovým, vkusným a nadčasovým doplňkem, který prozáří a ozvláštní každý společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je znak Ferrari ve čtverečkovité podsadě. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0845
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.