Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Nissan


Žádné hodnocení. Kód: 0611
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Nissan

Patříte mezi příznivce světoznámé automobilky Nissan? Máte rádi jejich auta, či snad vlastníte nějaký kousek z jejich dílny? Nebo jen hledáte vhodný a elegantní doplněk buď pro sebe, nebo jako dárek pro blízkou osobu? Tyto Manžetové knoflíčky Nissan zaujmou na první pohled díky svému nepřehlédnutelnému a osobitému vzoru, kterým je znak automobilky s nápisem. Je to elegantní a ležérní doplněk, který osvěží každý společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a jejich motivem je kulaté lůžko se vzorem automobilky. Jedná se o vhodný doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky. Doporučujeme nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi motivy automobilek? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0611
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.