Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky hasičský vůz červený


Žádné hodnocení. Kód: 0843
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky hasičský vůz červený

Být hasičem patří mezi nejnáročnější a nejdůležitější povolání, které v naší společnosti fungují. Jedná se o velice důležitou složku, bez které bychom se neobešli. Pracujete jako hasič? Či doma máte někoho, kdo se takto živí? Nebo pořádáte akci kde chcete ocenit některé z vykonavačů tohoto náročného povolání? Máme pro Vás tip na tyto Manžetové knoflíčky hasičský vůz červený, které jsou vhodným a vkusným, velice stylovým doplňkem, vhodné také jako dárek. Příjemně prozáří a odlehčí každý společenský oděv. Jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je hasičský vůz v červené barvě. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0843
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje červená
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.