Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky kytara červená


Žádné hodnocení. Kód: 0931
Dostupnost: SKLADEM
499,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky kytara červená

Kytara patří bezpochyby k jedním z nejznámějších a nejoblíbenějších nástrojů na světě. Pro všechny milovníky konkrétně kytary, nebo hudby obecně, ať už pasivní posluchače nebo aktivní interprety máme tip na tyto Manžetové knoflíčky kytara červená, při jejichž výrobě jsme se inspirovali tímto ikonickým nástrojem. Jedná se o vkusný a elegantní doplněk, se kterým zazáříte v každé společnosti a za každé situace a navíc decentním způsobem sdělíte něco málo o sobě a o svých zálibách. Jsou vyvedeny v kombinaci stříbrné a červené barvy. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0931
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje červená
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.