Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky lesní roh


Žádné hodnocení. Kód: 0779
Dostupnost: SKLADEM
549,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky lesní roh

hudební motivy jsou velice žádanou a úspěšnou inspirací při výrobě módních doplňků. I my jsme se nechali inspirovat jedním z nejkrásnějšách a nejpopulárnějších nástrojů, kterým je lesní roh. Vytvořili jsme tyto Manžetové knoflíčky lesní roh, které kombinují specifický, autentický motiv, jednoduchou barevnou kombinaci a precizní detailní zpracování, což z nich dělá velice vkusný, stylový a elegantní módní doplněk, který dá vyniknout jejich nositeli za každé situace a spolehlivě zaujme v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavním motivem je lesní roh. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy, hudební prvky? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0779
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.