Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky kytara modrá


Žádné hodnocení. Kód: 0934
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky kytara modrá

Kytara patří v dnešní době mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější nástroje, který si našel mnoho příznivců po celém světě. Pokud na kytaru hrajete aktivně, nebo se jen věnujete jejímu poslechu, či znáte někoho, kdo na kytaru hraje a hledáte pro něj vhodný dárek, máme pro Vás tip na tyto Manžetové knoflíčky kytara modrá, které jsou inspirovány tímto geniálním nástrojem a které jsou zároveň velice vkusným a elegantním doplňkem, se kterým zaujmete v každé společnosti. Kombinace specifického motivu s modro stříbrnou barevnou kombinací z nich dělá perfektní doplněk. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0934
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.