Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Maserati ocel


Žádné hodnocení. Kód: 0903
Dostupnost: SKLADEM
699,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Maserati ocel

Maserati patří mezi nejznámější automobilky v dnešní době. Jejich auta se pyšní překrásnými designy a zpravidla patří k jedněm z nejrychlejších, které se dnes vyrábí. Ať už jste fanoušky této automobilky, nebo máte dokonce nějaký kousek z jejich dílny ve své garáži, máme pro Vás tip na vhodný doplněk, kterým jsou naše Manžetové knoflíčky Maserati ocel, které jsme navrhli právě na motivy zmíněné automobilky. Jedná se o velice stylový a vkusný doplněk, kterým příjemně prozáříte svůj společenský oděv a decentním způsobem sdělíte společnosti něco málo o sobě. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně  formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0903
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku kulaté
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.