Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky Michaela Jacksona


Žádné hodnocení. Kód: 0734
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Michaela Jacksona

Michael jackson je jedna z největších světových ikon popové hudby, kterou snad nemusíme nikomu představovat. Právě jím jsme se inspirovali při navrhování našich Manžetových knoflíčků Michaela Jacksona, ze kterých jsme vytvořili vkusný, velice elegantní doplněk inspirovaný slavným svrškem zmíněného zpěváka. Jedná se o stylový doplněk, který příjemně prozáří spoleečenský oděv a decentním způsobem sdělí okolí něco málo o jejich nositeli. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a samotný motiv je vystínován černou barvou. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi světlejších barev.

Máte rádi hudebně inspirované motivy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0734
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.