Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky mikrofon


Žádné hodnocení. Kód: 0920
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky mikrofon

Zpíváte rádi? Věnujete se hudbě, máte rádi zpěv, nebo se snad chystáte na popový koncert či podobně zaměřenou akci? V tom případě by pro Vás tyto Manžetové knoflíčky mikrofon mohly být vhodnou volbou. Pokud hledáte elegantní, stylový a vkusný doplněk, mohly by vás zaujmout. Při jejich výrobě jsme se inspirovali mikrofonem, který je jejich hlavním, velice autentickým motivem, díky kterému spolehlivě zaujmou za každé situace. S těmito manžetovými knoflíčky spolehlivě vyniknete v každé společnosti a dodáte svému společenském oděvu lehkost a ležérní eleganci. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0920
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.