Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky posilovací činka


Žádné hodnocení. Kód: 0816
Dostupnost: SKLADEM
399,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky posilovací činka

Patříte mezi příznivce fitness a posilování? navštěvujete posilovnu často a věnujete se budování svalové hmoty? Ať se najdete v tomto, nebo jen hledáte vkusný a elegantní doplněk buď pro sebe, nebo jako dárek pro blízkou osobu, jistě Vás zaujmou tyto Manžetové knoflíčky posilovací činka, které vycházejí z motivů posilovacích pomůcek. Jedná se o vkusný a elegantní doplněk, který zaujme svým specifickým námětem a kterým příjemně odlehčíte a osvěžíte každý společenský oděv. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny v jednotné stříbrné barvě a hlavní motiv činek je zpracován velice precizně a detailně. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0816
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.