Domů / Zlaté

Manžetové knoflíčky štír


Žádné hodnocení. Kód: 0281
Dostupnost: SKLADEM
649,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky štír

Štír může mít pro každého z nás mnoho významů. Nejčastěji se setkáme se spojením se znamením zvěrokruhu, které jsou v dnešní době docela v kurzu a proč si nepromítnout své znamení do stylového, elegantního doplňku. My se štírem (škorpionem) inspirovali a vytvořili jsme naše Manžetové knoflíčky štír, jejichž hlavním motivem je právě zmíněný štír. Jedná se o velice elegantní doplněk, se kterým zaujmete za každé situace díky preciznímu, bohatě zdobenému provedení. Jsou vyvedeny v jednotné zlaté barvě a doplněné o bílé krystalky. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události formálnějšího charakteru, svatby, oslavy či akce, ale také pracovní jednání nebo obchodní schůzky. Doporučujeme kombinovat s manžetovými košilemi tmavších barev, s těmi nejlépe vyniknou.

Máte rádi podobné motivy a designy? Líbí se Vám takovéto zpracování? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0281
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje zlatá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.