Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky velká lokomotiva


Žádné hodnocení. Kód: 0949
Produkt již není v prodeji

Manžetové knoflíčky velká lokomotiva

Pro všechny příznivce vlakové dopravy máme ideální módní doplněk, kterým jsou naše Manžetové knoflíčky velká lokomotiva. Ať už jste storjvedoucí, průvodčí, či pouze máte rádi vlaky nebo s nimi rádi cestujete, jsou tyto manžetové knoflíčky skvělou volbou. Jedná se o velice vkusný a stylový módní doplněk, který zaujme svým autentickým motivem, se kterým vyniknete v každé společnosti. Díky svému jednobarevnému zpracování se hodí ke všem společenským oděvům, které příjemně odlehčí a dodají jim eleganci. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0949
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.