Domů / Novinky / Výroba nejen z drahých kovů

Výroba nejen z drahých kovů

Výroba nejen z drahých kovů  - www.knoflicky.cz    Jsou ale i jiné materiály, ze kterých je možné manžetové knoflíčky vyrobit. Díky nim se tato součást společenského oblečení může stát nejenom originální, ale i cenově dostupným řešením. Podívejme se na hlavní možnosti

Manžetové knoflíčky mohou být vyrobeny z různorodých materiálů.

Pokud se podíváme na segment těch luxusnějších, je třeba zmínit:

Zlato

Stříbro

Chirurgickou ocel

Jsou ale i jiné materiály, ze kterých je možné manžetové knoflíčky vyrobit. Díky nim se tato součást společenského oblečení může stát nejenom originální, ale i cenově dostupným řešením. Podívejme se na hlavní možnosti

Ocel Materiál

využívaný nejenom v průmyslu, ale také ve šperkařství. Díky tomu se dostal také do segmentu manžetových knoflíčků. Když se podíváme na hlavní přednosti, tak to není jenom dobrá kvalita a odolnost. Opomíjet nelze také cenovou dostupnost i dobrý vzhled spojený hlavně s leskem.

Slitiny kovů

Díky kombinaci různých kovů je možné dosáhnout jak u šperku, tak i knoflíčku takových vlastností, jaké jsou požadovány. Třeba jejich lesklý nebo matný vzhled, odolnost vůči různým vlivům způsobující korozi, ale i jejich nízkou hmotnost, která by měla být taktéž jednou z priorit.

Textil

I ten může být na tento doplněk využitý. Lákadlem je hlavně originální vzhled, mnohdy spojený s výraznějšími barvami. Osvědčeným řešením jsou v tomto segmentu dva spojený klubíčka, která nejenom dobře vypadají, ale celkem snadno se také navlékají na manžetové rukávy.

Dřevo

Přírodní materiály se stávají velkým hitem. Jistě jste na trhu viděli třeba dřevěné motýlky, nebo dřevěné hodinky. Proto nejsou nic výjimečného ani dřevěné manžetové knoflíčky. Kdo s nimi zaručeně neudělá chybu? Jak ten, kdo je milovníkem přírodních materiálů, tak i ten, který chce vypadat skutečně originálně.

Kamínky

Hlavně ve formě různých krystalů. Mohou být jak zajímavým doplňkem, tak i dominující částí manžetového knoflíčku. Daný materiál dokáže dodat hlavně pocit jedinečnosti a luxusu. Je velmi oblíbený u knoflíčků pro ženy, které je mají spíše za unikátní módní doplněk.