Domů / Sportovní

Manžetové knoflíčky golfový bag modrý


Žádné hodnocení. Kód: 0942
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky golfový bag modrý

Golf je v dnešní době velice oblíbeným sportem, kterým se někteří věnují závodně na profesionální úrovni, a jiní ve svém volném čase. Pokud patříte do jedné z těchto skupin, nebo snad znáte někoho, kdo golf hraje a chcete ho potěšit vkusným dárkem, mohly by Vás zaujmout naše Manžetové knoflíčky golfový bag modrý, při jejichž navrhování jsme se inspirovali nedílnou součástí golfového vybavení, kterým je bag na hole. Díky detailnímu zpracování a modro stříbrné barevné kombinaci jsme z nich udělali doplněk, který příjemně osvěží a prozáří každý společenský oděv a vnese do něj dávku ležérní elegance a lehkosti. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0942
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.