Domů / Hudební

Manžetové knoflíčky harfa


Žádné hodnocení. Kód: 0963
Dostupnost: SKLADEM
599,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky harfa

Pokud byste se zeptali, který nástroj je považován za ten královský, nepochybně to bude harfa. Tento nástroj patřé k jedním z nejkrásnějších, má kořeny již v bájných mytologiích a hra na něj rozněžní snad každé srdce. Pokud na harfu hrajete, nebo se vám líbí, či máte ve svém okolí někoho, kdo na ni hraje, máme ideální tip pro módní doplněk - naše Manžetové knoflíčky harfa, u jejichž designu jsme se inspirovali zmíněným nástrojem. Zaujmou nejen díky svému autentickému motivu, ale také jednolitému barevnému provedení, díky čemuž se hodí ke každému společenskému oděvu, který spolehlivě prozáří a osvěží. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události více formálního charakteru, pracovní jednání či obchodní schůzky, akce, plesy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0963
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje stříbrná
Tvar Tvar manžetového knoflíčku specifický
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.