Domů / Auto-moto

Manžetové knoflíčky Peugeot


Žádné hodnocení. Kód: 0704
Dostupnost: SKLADEM
799,00 Kč , plus doprava
 

Manžetové knoflíčky Peugeot

Pro všechny nadšence světoznámé automobilky Peugeot máme tip na tyto Manžetové knoflíčky Peugeot, inspirované zmíněnou automobilovou dílnou. Pokud patříte mezi její fanoušky, či snad máte v garáží auto z jejich dílny, jistě by Vás mohly tyto manžetové knoflíčky zaujmout. Jedná se o velice vkusný a elegantní módní doplněk, který díky svému nadčasovému designu a originální barevnou kombinací zaujme v každé společnosti. Samotné manžetové knoflíčky jsou vyvedeny ve stříbrné barvě a hlavní motiv má čtvercový tvar. Zde je do modré výplně zasazeno logo Peugeot stříbrnou barvou. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi automobilky a jimi inspirované doplňky? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Specifikace
Číslo výrobku 0704
Barva Barva které na manžetovém knoflíčku převažuje modrá
Tvar Tvar manžetového knoflíčku čtverec
Materiál Materiál ze kterého je manžetový knoflíček vyroben ocel
Vhodné ke gravírování Zda li je možné na manžetový knoflíček gravírovat logo nebo iniciál ne
Výrobce Kdo je výrobcem nebo dovozcem do ČR Knoflickarna.cz
Povrch lesk
Váha Váha jednoho kusu manžetového knoflíčku. Prodáváme v párech. 10 g
Doplňky a související
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.