Domů / Novinky / Manžetové knoflíčky nejen pro starší

Manžetové knoflíčky nejen pro starší

Manžetové knoflíčky nejen pro starší - www.knoflicky.cz    Trendy ve společenském oblékání se neustále mění. Žijeme v moderní době, a tomu odpovídají i možnosti společenských oděvů, jak s ohledem na různé materiály, tak třeba i volené barvy. Co se dále dostává do popředí, to jsou i manžetové knoflíčky. I když se může zdát, že jsou určené hlavně starším generacím, které je nosily jako symbol určitého postavení, nacházejí si k nim cestu i mladší generace.

Milujete filmy?

Jste milovníky filmů? Potom to lze dát najevo právě pomocí manžetových knoflíčků. Mezi nejoblíbenější rozhodně patří motivy ze Star Wars. Jestliže patříte také mezi fanoušky této série, určitě vás zaujmou:

Galaktické lodě

Podobizny hlavních postav

Podobizny robotů

Co takhle komiks?

Komiksy se stávají stále populárnějšími. Jak ve své tištěné podobě, tak v podobách zfilmovaných. Úspěchy v kinech to jenom potvrzují. Pokud i vy patříte právě do této skupiny, co takhle si jako součást společenského oblečení vzít manžetový knoflíček s motivem Supermana, nebo Batmana? Jasné potvrzení toho, že tyto varianty jsou určené hlavně pro mladší generace.

Jaké máte auto?

I to můžete dát celkem rychle a jasně najevo, pomocí manžetových knoflíčků. Jestliže váš vůz není jenom něco určené k přejezdu z místa na místo, ale spíše člen vaší rodiny, jste na něho právem hrdí. Tak proč si nevzít něco, co vás s ním spojuje? Mezi nejoblíbenější motivy patří znaky automobilek Audi a také BMW. Rozhodně však nejde o jediné možnosti na našem trhu.

Jste vyznavači aktivního životního stylu?

Je jedno, zda se jedná o golf, tolik populární cyklistiku, nebo jakýkoliv jiný sport. I v tomto ohledu o vás může manžetový knoflíček prozradit doslova vše. Stačí zvolit právě ten motiv, který odkazuje na aktivitu, kterou máte tolik rádi.